Vinoteca Krosno

Kolekcja Krosno VinotecaVinoteca to ręcznie wykonane karafki oraz kieliszki do serwowania kilkunastu szczepów win. Znajdziesz w niej między innymi lamki do podawania wina Bordeaux, Burgund, Pinot, Merlot, Cabernet. W kolekcji tej są także specjalne kieliszki do porto i likierów.

Jesteś koneserem, degustatorem, pasjonatem win? Linia Vinoteca jest stworzona z myślą o Tobie. Delektuj się kosztowaniem win w naczyniach wykonanych z najlepszego szkła marki Krosno.

Oprócz rozbudowanej gamy kieliszków w kolekcji Vinoteca znajdziesz również profesjonalne karafki. Służą one do procesu dekantacji trunków. Polega ona na przelewaniu wina z butelki do karafki. Dzięki temu wino odpowiednio się dotlenia oraz otwiera. Karafka pozwoli Ci rozkoszować się najlepszym smakiem trunku oraz celebrować jego degustację. Ponadto karafka pięknie prezentuje się zarówno w barku, jak i na stole oraz w witrynie ze szkłem.

Wybierz wysoką jakość szkła Krosno oraz oryginalne wzornictwo. Zafunduj sobie przyjemność picia wina w kunsztownie wykonanych naczyniach.
BACK