Sensei Collection

Kolekcja Krosno SenseiElegancja, subtelność kształtów, wyrafinowane formy to cechy kolekcji Sensei Collection. Najwyższą jakość zapewnia im zastosowanie nowoczesnej technologii, dzięki której naczynia i kieliszki są solidne i wytrzymałe.

Harmony to pierwsza propozycja kolekcji Sensei Collection. Znajdziesz w niej kieliszki do koniaku, kufle na piwo, kieliszki do szampana, wina białego, czerwonego oraz wody. Lampki o szerokiej, delikatnie zamykającej się czarce są praktyczne i precyzyjnie dobrane do serwowanych trunków.

Kolejna linia Sensei Collection nosi nazwę Obssesion. W jej skład wchodzą kieliszki do białego, czerwonego i musującego wina, burgunda oraz chardonnay. Zestaw Obssesion charakteryzuje się wyrazistymi kształtami, które wyróżniają się na tle reszty kolekcji.

Komplet Diamond to tandem kieliszków i szklanek, które tworzą pełną zastawę stołową, niezbędną w każdej jadalni. Naczynia Diamond są najlepszą dekoracją stołu podczas uroczystej kolacji, przyjęcia, spotkania ze znajomymi.

Kolejną propozycją jest seria Passion. Oprócz lampek do win w serii tej znajdziesz także lampki na wodę, szklanki do whisky, kieliszki do wódki oraz szklanki typu „long drink”. Linia Passion to kieliszki na wysokich nóżkach i czarkach węższych u góry naczynia. Szklanki są precyzyjnie dopasowane do kieliszków, dzięki temu zestaw jest spójny.

Harmonia jest również cechą charakterystyczną kolejnej linii szkła Krosno - Casual. Jest to zestaw szkła do serwowania win, wódki, whisky, likierów oraz innych trunków. To propozycja dla wszystkich entuzjastów pięknego szkła.

Ostatnią linią kolekcji Sensei Collection jest Emotion. W jej skład wchodzą smukłe kieliszki do wina oraz szerokie szklanki o nietuzinkowych kształtach.
BACK