One For All - Schott Zwiesel

One For All Red to kolekcja kieliszków dedykowana miłośnikom win czerwonych – zestaw lampek idealny dla profesjonalistów i sommelierów, dla których wino to coś więcej niż napój.

Najlepsze do degustacji, przydatne na wystawnym przyjęciu i eleganckiej kolacji. Kieliszki One For All Red znajdą zostawienia nie tylko w domu, ale również dobrej restauracji, kawiarni i pubie. Można nalewać do nich nie tylko klasyczne czerwone wina, ale również ciemne brandy, whisky oraz cognac.

Kolekcja One For All to kieliszki odporne na stłuczenia, dzięki zastosowaniu unikalnej technologii Schott Zwiesel. Przez szereg sommelierów, degustatorów i znawców trunków uznane są za najlepsze kieliszki do kosztowania win.

Zestaw kieliszków One For All charakteryzują awangardowe kształty. Lampki z tej kolekcji to połączenie klasycznej czaszy i mocno zwężonej górnej części kieliszka. Kieliszki są duże, ale jednocześnie ich wielkość nie jest przesadzona, dzięki czemu odznaczają się poręcznością. Najlepiej smakują w nich wina czerwone, których smak i aromat zyskuje w lampkach One For All na wyrazistości.

BACK