Kolekcja szkła Nicolette

Tradycyjne kryształy, motyw mrozu na ściankach i duży wybór szkła użytkowego – tak najkrócej można opisać kolekcję szkła Nicolette. W jego skład wchodzi elegancki zestaw dla miłośników whisky, szklanki, kieliszki do wina i szampana oraz karafka.

Komplet do whisky „Nicolette”

Zestaw do serwowania whisky z serii Nicolette jest nie tylko elegancki, ale również bardzo oryginalny, a to za sprawą motywu przewodniego kolekcji. Na ściankach szklanek i karafki, tak jak na innych naczyniach linii Nicolette znajduje się zdobienie przypominające oszronione szyby. Efekt ten został uzyskany dzięki specjalnej metodzie odlania szkła. W zestawie znajduje się sześć szklanek o pojemności 350 ml oraz dekoracyjna karafka. Zarówno szklanki, jak i karafkę możemy kupić również osobno. Karafka przyda się nie tylko do podawania whisky, ale również serwowania nalewki czy likieru. Z kolei do szklanek możesz nalać różnego rodzaju drinki, soki, koktajle lub wodę.
Komplet do whisky „Nicolette”

Kieliszki do wina „Nicolette”

Dekoracyjne kieliszki do wina „Nicolette” będą pięknym tłem dla każdego rodzaju trunku z winorośli. Wykonane z tradycyjnego szkła kryształowego są niebywale gustowne. Tak jak w przypadku kompletu do whisky, tak i tutaj ścianki kieliszków do wina są wykonane w ten sposób, jakby były zamarznięte i przyozdobione przez mróz. Motyw ten idealnie pasuje do świątecznej zastawy stołowej. Kieliszki mają pojemność 270 ml.

Kieliszki do szampana „Nicolette”

Oprócz kieliszków do wina, w serii „Nicolette” nie zabrakło także kieliszków do podawania szampana. Wykonane z przejrzystego szkła smukłe kielichy będą najlepszymi naczyniami do serwowania napojów musujących. Przydadzą się nie tylko w sylwestrową noc, kiedy wznosimy toast szampanem, ale także podczas każdej okazji, której  świętowanie wymaga najlepszych trunków – urodzin, jubileuszy, uroczystych kolacji.

Komplet szklanych naczyń „Nicolette” to piękne kieliszki do serwowania wina oraz szampana, a także szklanki i karafka do whisky. Urozmaicone wypukłym wzorem kryształy stanowić będą najlepszą ozdobę domowego barku, a dzięki przywołującemu na myśl zimową aurę motywowi pięknie ozdobią przede wszystkim świąteczny stół.

BACK
Zdjęcia powiązane ze stroną: