Kolekcja kieliszków Angela Bohemia

Eleganckie kieliszki, podobnie jak odświętna zastawa obiadowa, komplet deserowy i zestaw sztućców są obowiązkowym elementem wyposażenia każdej kuchni i jadalni. Przydadzą się nie tylko wtedy, kiedy podejmujesz gości na przyjęciu czy uroczystym obiedzie, ale także podczas romantycznej kolacji we dwoje, spotkaniu z przyjaciółkami, a także wtedy, gdy po prostu chcesz napić się lampki ulubionego wina.

Jeśli szukasz nietuzinkowego zestawu kieliszków, wybierz jeden z kompletów Angela Bohemia. Możesz zdecydować się na zestaw kryształów zdobionych złotymi ornamentami, kieliszki grawerowane delikatnym motywem esów-floresów lub kunsztowne lampki z malowanego na czerwono szkła. Chcesz zaskoczyć swoich gości? Lubisz oryginalne desenie? Sięgnij po kielichy dekorowane zdobieniami w kształcie serc.

Angela Bohemia to kieliszki do serwowania czerwonego, białego oraz różowego wina. Ponadto wśród kryształów z tej linii znajdziesz lampki do szampana, kieliszki do podawania likieru oraz kryształy do koniaku.

Kieliszki marki Angela Bohemia to połączenie piękna i doskonałego wykonania. Dopełnieniem tego tandemu jest klasyczna ornamentyka i wyjątkowe kształty kieliszków.

BACK
Zdjęcia powiązane ze stroną: