Kieliszki Turbulence Bohemia

Cenisz oryginalne desenie i nietuzinkowe rozwiązania? Szukasz efektownego zestawu kieliszków? Sięgnij po Turbulence Bohemia. Kieliszki te cechuje nieszablonowa oraz nowatorska stylistyka, stylistyka godna nawet najbardziej niesztampowego barku.

Opakowanie zawiera dwa kieliszki o pojemności 350, 550 lub 570 ml. Lampki wykonane są z kryształu bezołowiowego. Specjalny kształt kieliszków pozwala wydobyć z trunku bogactwo smaku i najlepszy aromat. Wino podawane w Turbulence Bohemia jest o wiele lepiej napowietrzone i nie wymaga dekantacji, czyli wlewania wina do karafki – dekantera, gdzie napój reaguje z powietrzem i uwalnia pełnię swego aromatu. Kieliszki Turbulence Bohemia świetnie zastąpią karafkę - przydadzą się wtedy, kiedy nie chcemy wypić całej butelki wina, a tylko jedną bądź dwie lampki.

Turbulence Bohemia to interesujący pomysł na prezent, na przykład z okazji ślubu. Kompaktowy rozmiaru zestawu sprawia, że idealnie nadaje się on także na drobny upominek lub dodatek do większego prezentu.

BACK
Zdjęcia powiązane ze stroną: